Сити 7033 Спален комплект 160X200

871.00лв.

Легло за матрак 1600/2000: 1645 / 2040 / 808
Нощни шкафове: 450 / 405 / 455
Гардероб: 2200 / 580 / 2005

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 81.29 лв. на месец