Сити 7034 Спален комплект 160X200

1,084.00лв.

Легло за матрак 1600/2000: 1645 / 2120 / 1300
Нощни шкафове: 500 / 455 / 600
Гардероб: 2030 / 540 / 2120

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 101.17 лв. на месец