Сити 7043 Спален комплект 160X200

1,197.00лв.

Легло за матрак 1600/2000: 1645 / 2080 / 970
Нощни шкафове: 500 / 355 / 525
Гардероб: 2000 / 525 / 2105

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 111.72 лв. на месец