Сити 7045 Спален комплект 160X200

898.00лв.

Легло за матрак 1600/2000: 1645 / 2060 / 960
Нощни шкафове: 450 / 405 / 455
Гардероб: 2000 / 580 / 2145

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 83.81 лв. на месец