Спален комплект 160X200 Сити 7041

372.00лв.

Легло за матрак 1600/2000: 1675 / 2085 / 970
Нощни шкафчета: 450 / 355 / 460

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 36.58 лв. на месец